Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет | 600 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 2.5" |
| Скорост, об/мин | 15 000 rpm |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | N/A |
| Други | Compatibility: PowerEdge R610/R710/T610/R410/T410/T710/T310/R510/R720/R720XD/T620/R520/R420, PowerVault MD3200/MD3200i |












Reviews
There are no reviews yet.