Additional information
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.9 × 4.62 × 12.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP DesignJet T230/T250/T630/T650 24-in Printer; HP DesignJet T630/T650 36-in Printer; HP DesignJet Studio 24/36-in Printer; HP DesignJet Studio Steel 24/36-in Printer |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 29ml |
| Други | 3 ink cartridges in a pack |














Reviews
There are no reviews yet.