Additional information
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 6 × 31.5 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на път |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 17.3" |
| Цвят | Black |
| Материал | External material: 65% rPET Fabric material, Internal material (lining): 100% Polyester, Stuffing: 100% Polyethylene foam |


















