Additional information
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 6.5 × 32 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 17.3" |
| Цвят | Grey |
| Материал | External material: 100% Polyester, Foam: 100% Polyethylene foam, Internal material: 100% Polyester |

















