Additional information
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | DELL |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 3 200 MHz |
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | DELL |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 3 200 MHz |