Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.2 × 0.3 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 260 g/m2 |
| Медия, тип | Restickable |
| Брой листа | 5 Sheets |
9.62лв. / 4.92€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.2 × 0.3 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 260 g/m2 |
| Медия, тип | Restickable |
| Брой листа | 5 Sheets |