Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 12 × 30 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 14" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |
29.90лв. / 15.29€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 12 × 30 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 14" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |