Additional information
| Weight | 1.213 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 4 × 25.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 14" |
| Цвят | Blue |
| Други | Minimum dimensions (W x D x H) 35.5 x 4 x 25.5 cm, Weight 0.38 kg |




















Reviews
There are no reviews yet.