Additional information
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 45.6 × 3 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | USB |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | yes |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 449 x 148 x 30 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Full-size keyboard for optimum efficiency and productivity; Silent typing, to prevent disturbing family or colleagues; Spill-resistant design to protect from liquids; 1.8m cable length |


























Reviews
There are no reviews yet.