Additional information
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.1 × 2.3 × 12.4 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Таблети |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 287 x 121 x 22 mm |
| Цвят | White |
| Други | directly accessible thanks to OS-select keys; On-off switch; 2x AAA batteries; Connect up to 3 devices and simply switch between them; Key technology:Sscissor, Ultra-thin and lightweight design; Up to 12 multimedia function keys |
























Reviews
There are no reviews yet.