Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 3 × 14 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Телевизори |
| Тип на свързване | Wireless |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 353 x 130 x 16 mm |
| Цвят | Black |
| Други | 2x AAA batteries, Micro USB receiver, Multimedia keyboard with integrated XL touchpad for optimal control; Full size keyboard for quick and comfortable typing; Package contents: Keyboard with integrated touchpad, User guide |

























Reviews
There are no reviews yet.