Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 6 × 32 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 6 × 32 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |