Additional information
| Weight | 0.112 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 14 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless/USB |
| Резолюция, dpi | 2400 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | Full RGB |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 83 x 70 x 109 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 110 g |



























