Additional information
| Weight | 4.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.8 × 30.6 × 30.3 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Брой канали | 2.1 |
| Изх. мощност, W | 80 |
| Субуфер, тип | |
| Интерфейс | Line-in, S/PDIF, USB |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| HDMI | HDMI (ARC) |
| Звукови режими | Thundering bass |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | 2 satellite speakers, 4 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Консумация, W | 40 Watts RMS, Subwoofer: 20 W RMS, Satellites: 2×10 W RMS |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | 105 x 115 x 225 mm |
| Тегло, kg | Satellites: 0.425 kg, Subwoofer: 3.260 kg |
| Цвят | Black |



































