Additional information
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 4.9 × 10 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | gaming console (PS4, laptop, PC, PS5) |
| Съвместимост | Chrome OS, Mac OS, Windows |
| Тип | Condenser |
| Насоченост | Omnidirectional |
| Конектор | 3.5 mm, USB |
| Шумопотискане | Noise reduction |
| Функции | etc.: just plug in and start, Perfect for use with Twitch, Youtube |
| Подсветка | – |
| Честотен обхват, Hz | 50 – 16000 Hz |
| Стойка | Including tripod with adjustable angle |
| Настройки на наклона | yes |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
| Цвят | Black |
































Reviews
There are no reviews yet.