Additional information
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40.4 × 11.5 × 27.7 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | PC, laptop, gaming console (PS4, PS5) |
| Съвместимост | Windows, Mac OS, Chrome OS |
| Тип | Condenser |
| Насоченост | Cardioid |
| Конектор | USB |
| Шумопотискане | – |
| Подсветка | yes |
| Честотен обхват, Hz | 30 Hz – 18000 Hz |
| Чувствителност, dB | 130 dB |
| Стойка | yes |
| Настройки на наклона | yes |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80 x 70 x 980 mm |
| Тегло, g | 1400 g |






























