Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.9 × 4.4 × 12.8 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 2400 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 69 x 115 x 36 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 80 g |
| Други | dpi, For PC/Laptop; Comfortable shape for a relaxed grip; Right-handed use; Controls: Backward, forward, left, mid, right; Non-reflective flat surface |






























Reviews
There are no reviews yet.