Additional information
| Weight | 0.149 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.4 × 8.1 × 12.8 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth/Wireless |
| Резолюция, dpi | 2400 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 9 |
| Програмируеми бутони | yes |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 72 x 111 x 74 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 120 g |
| Други | and for reassigning button functions, For PC/Laptop; Right-handed; Formfactor Standard; Ergonomic vertical design reduces arm and wrist strain; LED display shows battery and connection status, wireless mode and DPI setting |



































Reviews
There are no reviews yet.