Additional information
| Weight | 0.122 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 3 × 9.6 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth/Wireless |
| Резолюция, dpi | 1600 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 4 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 57 x 108 x 27 mm |
| Цвят | Blue |
| Други | Rechargeable wireless mouse with minimalistic |






























Reviews
There are no reviews yet.