Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 10 × 9.5 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C500/C505 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 5200 pages |
279.16лв. / 142.73€
Наличност: на път
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 10 × 9.5 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C500/C505 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 5200 pages |