Additional information
| Weight | 6.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 16 × 52.5 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | AOC |
| Размер на екрана, inch | 23.8 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 2560×1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2058 mm |
| Време за реакция, ms | 4 |
| Честота на опресняване, Hz | 75 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 50000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | – |
| USB хъб | 4 USB 3.2 Gen 1 |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | ± 180° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Стандарти | Energy star 8, EPEAT Silver, WEEE |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 20.0 x 54.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |































