Additional information
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.4 × 36 × 5.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | For laptops up to 17.3" |
| Брой вентилатори | 2 |
| Размер на вентилатора, mm | 125 mm |
| LED светлина | Attractive blue illumination |
| Цвят | Black |
| Други | Prevents your laptop from overheating; Meshed metal top plate for optimized air flow; Tilted design for comfortable typing; Max.weight 3 kg; Dimensions: 360x280x50mm; Total weight 640 g |































Reviews
There are no reviews yet.