Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.9 × 12.8 × 2 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | System requirements: Device with USB-C port supporting video-out, using DisplayPort or HDMI |
| Тип | Video adapter |
| Тип конектор 1 | M, USB-C |
| Тип конектор 2 | female, HDMI |
| Дължина на кабела, cm | 20 cm |
| Цвят | Gray |
| Други | Durable & stylish die-cast aluminium alloy housing; Compact size, easy to carry along when travelling; Dimensions: 200 x 24 x 10 mm, Weight: 20 g |































Reviews
There are no reviews yet.