Additional information
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | CANON |
| Ефективни пиксели, MP | 20 |
| Сензор, тип | CCD |
| Процесор, тип | DIGIC 4+ |
| Обектив, фокусно разстояние | 1080 mm), 193.5 mm (35 mm equivalent: 24 –, 4.3 – |
| Оптично увеличение | 45 |
| Цифрово увеличение | 4 |
| Максимално f/число | f/3.5 – f/6.8 |
| Оптичен стабилизатор | yes (lens shift-type), approx. 2.5-stop; Intelligent IS plus Enhanced Dynamic IS |
| AF система/точки | AiAF (Face Detection / 9-point), 1-point AF (fixed to centre) |
| Ръчно фокусиране | – |
| Макро, cm | 0 cm (W) from front of lens in Macro |
| ISO светлочувствителност | 1600 |
| Дисплей, тип | TFT, approx. 230,000 dots |
| Дисплей, inch | 3.0 |
| Светкавица, режими | Auto, Manual Flash On / Off, Slow Synchro |
| Обхват на светкавицата | 2.7 m (T), 5.0 m (W) / 1.3 m –, 50 cm – |
| Размер на снимката, max | 5152×3864 |
| Скорост на затвора, s | 1 –, 1/4000 s (Auto Mode), 1/4000 s (total range –, 15 –, varies by shooting mode) |
| Режими на снимане | |
| Панорамни снимки | – |
| Разпознаване на лица | yes and FaceSelf-Timer |
| Задействане на затвора от усмивка | – |
| Методи на снимане | Single, Continuous, Self-Timer |
| Видео | (HD) 1280 x 720, (L) 640 x 480 |
| Интерфейс | A/V output, composite connector (PAL/NTSC), Hi-Speed USB composite connector (Mini-B compatible) |
| HDMI | – |
| GPS позициониране | GPS via Mobile (via Canon Camera Connect app with compatible smart devices) |
| Безжична мрежа | Wi-Fi (IEEE802.11b/g/n), (2.4 GHz only), with Dynamic NFC support |
| Носител за запис | SD, SDHC, SDXC |
| Приложен софтуер | CameraWindow DC, Map Utility, Image Transfer Utility |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X 10.9 / 10.10 / 10.11 / 10.12, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 |
| Батерия, тип | Rechargeable Li-ion Battery NB-11LH (Battery and charger supplied) |
| Живот на батерията | Approx. 195 shots, Approx. 300 min playback, Eco mode approx. 260 shots |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 104.4 x 69.1 x 85.1 |
| Тегло, g | Approx. 323 g (including battery and memory card) |
| Цвят | Black |





















