Additional information
| Weight | 2.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.3 × 7.6 × 33.2 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | Vostro 3525 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 5625U 2.30 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | Integrated |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | up to 16GB, 2 SODIMM slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 120 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High definition audio interface, 2 speakers |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | 802.11ac 1×1 WiFi |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth card, One M.2 slot for 2230/2280 for solid-state drive |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | headphone and microphone combo |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 23.6 x 1.9 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.90 |

























