Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 13 × 12 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | VersaLink C8000/C8000W/C9000 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 200 000 pages |
| Други |
657.93лв. / 336.40€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 13 × 12 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | VersaLink C8000/C8000W/C9000 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 200 000 pages |
| Други |
Reviews
There are no reviews yet.