Additional information
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 13 × 43 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | 7132/7232/7242 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 24 000 copies at 5% coverage А4 |
| Други |
314.75лв. / 160.93€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 13 × 43 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | 7132/7232/7242 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 24 000 copies at 5% coverage А4 |
| Други |
Reviews
There are no reviews yet.