Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 13 × 11 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | VersaLink C8000/C8000W/C9000 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 160 000 pages |
| Други |
222.71лв. / 113.87€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 13 × 11 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | VersaLink C8000/C8000W/C9000 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 160 000 pages |
| Други |
Reviews
There are no reviews yet.