Additional information
| Weight | 0.8566 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 10.5 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox VersaLink B7025/B7030/B7035 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 200 000 pages |
134.04лв. / 68.53€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.8566 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 10.5 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox VersaLink B7025/B7030/B7035 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | Up to 200 000 pages |