Additional information
| Weight | 2.0412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 16 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox Phaser 3330, Xerox Phaser 3330/3345 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
243.14лв. / 124.31€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.0412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 16 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox Phaser 3330, Xerox Phaser 3330/3345 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |