Additional information
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 14 × 15 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 5335 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10000 pages |
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 14 × 15 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 5335 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10000 pages |