Additional information
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53.5 × 32.5 × 24 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 5335 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 100000 pages |
887.59лв. / 453.82€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53.5 × 32.5 × 24 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 5335 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 100000 pages |