Additional information
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 20 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 4600, 4620 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 150000 pages |
474.14лв. / 242.42€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 20 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 4600, 4620 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 150000 pages |