Additional information
| Weight | 1.134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 43 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 5550 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 35000 pages |
| Weight | 1.134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 43 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 5550 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 35000 pages |