Additional information
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 10.5 × 9.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox VersaLink C605 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 16 800 pages |
471.06лв. / 240.85€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 10.5 × 9.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox VersaLink C605 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 16 800 pages |