Additional information
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 10.5 × 9.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox VersaLink C605 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 16 900 pages |
428.23лв. / 218.95€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 10.5 × 9.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox VersaLink C605 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 16 900 pages |