Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 16 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Phaser 3330, WorkCentre 3335/3345 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 15000 pages |
515.46лв. / 263.55€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 16 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Phaser 3330, WorkCentre 3335/3345 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 15000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.