Additional information
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Versalink B400/B405 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 24 600 pages |
566.45лв. / 289.62€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Versalink B400/B405 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 24 600 pages |
Reviews
There are no reviews yet.