Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52.1 × 18.9 × 18 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 5019/5021 |
| Цвят | N/A |
| Брой копия | 80000 pages |
615.11лв. / 314.50€
Наличност: на склад
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52.1 × 18.9 × 18 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 5019/5021 |
| Цвят | N/A |
| Брой копия | 80000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.