Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 7 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7100 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 2 x 4500 pages |
715.26лв. / 365.71€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 7 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7100 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 2 x 4500 pages |