Additional information
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 7 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7100 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2 x 5000 pages |
495.16лв. / 253.17€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 7 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7100 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2 x 5000 pages |