Additional information
| Weight | 1.862 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 13.5 × 25 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 3550 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 11000 pages |
513.08лв. / 262.33€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.862 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 13.5 × 25 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 3550 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 11000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.