Additional information
| Weight | 1.4878 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 13.5 × 25 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 3550 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
333.92лв. / 170.73€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.4878 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 13.5 × 25 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 3550 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.