Additional information
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 655 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 6100 pages |
261.39лв. / 133.65€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 655 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 6100 pages |
Reviews
There are no reviews yet.