Additional information
| Weight | 2.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 27 × 15.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 3325 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 11000 pages |
542.38лв. / 277.31€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 27 × 15.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 3325 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 11000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.