Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 3 × 13 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | iPF5000, iPF5100, iPF6100, iPF6200 and iPF6000S |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 130ml |
176.27лв. / 90.13€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 3 × 13 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | iPF5000, iPF5100, iPF6100, iPF6200 and iPF6000S |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 130ml |