Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3 × 7 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG5750, MG6850, MG7750 |
| Цвят | Pigment Black |
| Брой страници | 300 pages (A4 Colour Document), 3050 photos (10x15cm photo) |













Reviews
There are no reviews yet.