Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3.6 × 7 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MX725/MX925 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Approx. 1000 pages |
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3.6 × 7 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MX725/MX925 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Approx. 1000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.