Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3 × 7 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG5750, MG6850, MG7750 |
| Цвят | Pigment Black |
| Брой страници | 3900 photos (10x15cm photo), 500 pages (A4 Colour Document) |














Reviews
There are no reviews yet.