Additional information
| Weight | 0.90721 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 17 × 13 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7425 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 200000 pages |
695.76лв. / 355.74€
Наличност: на склад
| Weight | 0.90721 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 17 × 13 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7425 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 200000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.